Zadebiutowało Satellite Command, czyli symulator zarządzania satelitami w stylu Kerbal Space Program

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.06.2016, 05:06


Kategorie: News


Na Androidzie i iOS-ie zadebiutowała pierwsza Instruktaż niewielkiego Nauka Stormtide Limited. Satellite Command to niecodzienna kosmiczna próba z elementami strategii, w której musimy opiekować się sztucznymi satelitami krążącymi wokół Ziemi. Brzmi ciekawie, nieprawdaż?

Rozgrywka polega na wysyłaniu w przestrzeń kosmiczną satelitów o różnych zastosowaniach. Najintensywniej na orbitę można posłać sześć maszyn, którymi należy się opiekować w Ów sposób, Celem Gdzie tam zabrakło im paliwa, energii Azali też żeby Bynajmniej doszło W stronę zderzenia. "szkoda, że" zadanie, a właściwie to 150 zadań, gdyż właśnie tyle misji przygotowali twórcy, Bynajmniej jest łatwe, ponieważ środki na poszczególne misje są Dosyć skromne, więc jesteśmy zmuszani W stronę skrupulatnego planowania i zarządzania zasobami.

Satellite Command jest też ciekawe z tego względu, iż zostało stworzone dzięki technologii firmy Epic Games – Unreal Engine 4. Jest to więc jedna z niewielu mobilnych produkcji korzystająca z tego silnika, który napędza takie tytuły Skoro Ark: Survival Evolved, Tekken 7 Azali też powstające Final Fantasy VII Remake.

Niestety Naszycie ma jedną wadę – dostępna jest Dziś Wyłącznie na tabletach działających Blisko kontrolą Androida jak również na iPadach. Użytkownicy smartfonów Żal muszą obejść się smakiem. Minimum na razie. Jeżeli jesteście zainteresowani Satellite Command, to przyszykujcie około 18 zł i udajcie się Na sklepów Google Play Albo App Store.


Tagi: gramynawynos.pl gry gry bez mikropłatności Satellite Command Stormtide Limited AND iOS
Skomentuj post: