Zadebiutowało Satellite Command, czyli symulator zarządzania satelitami w stylu Kerbal Space Program

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.06.2016, 05:06


Kategorie: News


Na Androidzie i iOS-ie zadebiutowała pierwsza Program (użytkowy) niewielkiego Edukacja Stormtide Limited. Satellite Command to niecodzienna kosmiczna oszacowanie z elementami strategii, w której musimy opiekować się sztucznymi satelitami krążącymi wokół Ziemi. Brzmi ciekawie, nieprawdaż?

Rozgrywka polega na wysyłaniu w przestrzeń kosmiczną satelitów o różnych zastosowaniach. Nie więcej na orbitę można posłać sześć maszyn, którymi należy się opiekować w Ów sposób, Żeby Pod żadnym pozorem zabrakło im paliwa, energii Azaliż też żeby Niech ręka boska broni doszło Na zderzenia. Trudno zadanie, a właściwie to 150 zadań, gdyż właśnie tyle misji przygotowali twórcy, Gdzie tam jest łatwe, ponieważ środki na poszczególne misje są Relatywnie skromne, więc jesteśmy zmuszani W stronę skrupulatnego planowania i zarządzania zasobami.

Satellite Command jest też ciekawe z tego względu, iż zostało stworzone dzięki technologii firmy Epic Games – Unreal Engine 4. Jest to więc jedna z niewielu mobilnych produkcji korzystająca z tego silnika, który napędza takie tytuły Odkąd Ark: Survival Evolved, Tekken 7 Czyż też powstające Final Fantasy VII Remake.

Niestety Naszycie ma jedną wadę – dostępna jest Akurat Przynajmniej na tabletach działających Poniżej kontrolą Androida jak również na iPadach. Użytkownicy smartfonów "żałuję, że" muszą obejść się smakiem. Minimum na razie. Jeżeli jesteście zainteresowani Satellite Command, to przyszykujcie około 18 zł i udajcie się Ku sklepów Google Play Czy (też) App Store.


Tagi: gramynawynos.pl gry gry bez mikropłatności Satellite Command Stormtide Limited AND iOS
Skomentuj post: