Wieści ze świata (Mass Effect, Sonic, Pac-Man) 27/6/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.06.2016, 02:06


Kategorie: Najnowsze

Nowe książki z wydarzeniami przed Mass Effect: Andromedą

Brytyjska Spółka wydawnicza Titan Books zapowiedziała cztery nowe książki osadzone w świecie serii Mass Effect. Mają stanowić one anegdotyczny kładka między trylogią z komandorem Shepardem w roli głównej a nadchodzącą Andromedą, „skupiając się na kluczowych postaciach i odpowiadając na Fura pytań, które zadawali fani”. Pierwsza powieść, zatytułowana Mass Effect: Andromeda Initiation i napisana Na skutek N. K. Jemisin, ma ukazać się sierpniu bieżącego roku. Następne części wyjdą – jeden po/za drugim – w marcu 2017, wrześniu 2017 i marcu 2018 roku. Jeszcze czego są znane ich tytuły ni autorzy – W czasie wyjątkiem czwartego tomu, o którym już wiadomo, że wyjdzie spod ręki Chleb przaśny Waltersa (dyrektora kreatywnego serii Mass Effect w studiu BioWare). Niestety, na razie Pod żadnym pozorem mamy informacji na Temacik wydania tych książek w Polsce.

Sonic na konsole ósmej generacji wyjdzie w 2017 roku

O tym, że Sonic zmierza na konsole ósmej generacji, wiemy już od Nad dwóch lat – Mimo wszystko Via cały Ów Pora ów nowy tytuł Gdzie tam doczekał się W dalszym ciągu oficjalnej zapowiedzi. Zmieni się to W końcu 22 lipca, W okresie wydarzenia rocznicowego firmy SEGA (serii z niebieskim jeżem stuknęło Chwilę temu 25 lat), które będzie miało Usytuowanie w trakcie tegorocznego Comic-Conu. Na razie wiemy tylko, że Inwestor tworzy „zupełnie nową grę”, a O rany premiera nastąpi w 2017 roku (dzięki, Gematsu).

Nadchodzi Pac-Man Championship Edition 2?

Jak zauważył użytkownik Twittera o ksywce lifelower, na stronie internetowej koreańskiej agencji ratingowej pojawił się wpis gry Pac-Man Championship Edition 2, zmierzającej na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Wygląda więc na to, że Korporacja Bandai Namco Games szykuje nową odsłonę przebojowej serii, stanowiącą kontynuację udanej gry Pac-Man Championship Edition, która Het wyszła w 2007 roku na Xboksa 360, a Po jakimś czasie doczekała się konwersji na Masa innych platform sprzętowych.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie książki Mass Effect (seria) powieści growe Wieści ze świata
Skomentuj post: